top of page

Co nas wyróżnia?

W „BUSS” zawsze staramy się o to, by nasze autokary na wynajem były kojarzone z jakością

i dbałością o klienta, która jest dla nas jednym z ważniejszych punktów funkcjonowania firmy.

Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

Dostępność

Komfort

Rozwój

Partnerzy

Kierowcy

Bezpieczeństwo

Kierowcy

Firma BUSS zatrudnia wyłącznie doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, którzy bezpiecznie dowiozą Państwa w każde miejsce. Dobry kierowca to największa wartość każdej firmy transportowej, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Kandydaci na naszych pracowników przechodzą wyjątkowo
wymagający proces rekrutacyjny. Sprawdzamy nie tylko umiejętności praktyczne związane z prowadzeniem pojazdów, ale też badamy szczegółowo nastawienie do klienta, postawę prospołeczną i umiejętności radzenia sobie w trudnych psychologicznie przypadkach.

 

Chcemy, by nasze pojazdy prowadzili nie tylko drogowi profesjonaliści, ale też osoby radzące sobie ze stresem, umiejące działać pod presją, w sytuacjach trudnych, a nade wszystko miłe dla Klientów i pomocne w rozwiązywaniu ich problemów. Nasi kierowcy to swojego rodzaju stewardzi, dbający o samopoczucie i komfort
przewożonych osób, osoby badane wszechstronnie pod różnymi kątami.

Dostępność

Nasze autokary dostępne są przez 365 dni w roku – nie tylko w sezonie letnim, czy zimowym. Mottem naszej firmy jest bycie tam, gdzie znajdują się potrzeby naszych Klientów. Zlecenia przyjmujemy drogą mailową lub telefonicznie, o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy w stanie szybko reagować na niespodziewane, jednorazowe
zlecenia, warunkowane potrzebą chwili, jak również długofalowo planować potrzeby przewozowe o szerokim spektrum - czy będą to cykliczne odbiory i przemieszczenia grup osób, czy przejazdy zbliżone do rozkładowych. Przewieziemy zarówno całą podstawówkę na klasową wycieczkę, jak i zapewnimy codzienny odbiór dzieci VIP-a ze szkoły. Stworzymy kompleksową obsługę zarówno konferencji, jak i wesela, zarówno wycieczki po zabytkach Europy, jak i dowozu pracowników do pracy. Nie ma dla nas zadań niewykonalnych - zawsze chętnie porozmawiamy z kontrahentem i dostosujemy się do jego potrzeb.

Nasza firma posiada dodatkowe ubezpieczenie pasażerów na czas podróży. Nie musicie się Państwo martwić o załatwienie tego rodzaju spraw - macie je wliczone w cenę przewozów.

Bezpieczeństwo

Wszystkie pojazdy w BUSS przechodzą regularne i wyśrubowane badania techniczne, po to by na bieżąco kontrolować stan pojazdów, co znacząco poprawia bezpieczeństwo podróży. Firma współpracuje z serwisami, które w razie konieczności naprawy priorytetowo traktują nasze pojazdy. Nie ma więc zagrożenia niewykonalnością zlecenia. Albo podstawimy pojazd zastępczy o takim samym komforcie, albo zdążymy na czas dokonać naprawy.
 

Stosujemy wyłącznie oryginalne części, które podwyższają żywotność systemów, a także zapewniają najwyższą jakość podróży i jej należyty komfort. Nigdy nie oszczędzamy na naszych Klientach, wychodząc z założenia, że Klient zadowolony zawsze do nas powróci.

Komfort

Komfort podróży to istota naszej działalności. Posiadamy tabor najwyższej jakości, zawsze sprawny i zawsze komfortowo wyposażony. Nigdy nie oszczędzamy na jakości podróży, wiedząc, że czas spędzony z nami w pojeździe najlepiej będzie świadczył o naszej pracy. Na nic zdadzą się przednie reklamy, jeśli Klient wyjdzie z
busa niezadowolony i wymęczony.

 

Dużo miejsca we wnętrzach, dzięki optymalnemu rozrzedzeniu siedzeń, przestrzenna zabudowa i dużo udogodnień, tworzą wrażenie komfortu wysokiej jakości i sprawiają, że nasze autokary to idealne pojazdy wycieczkowe. Nieważne, czy pojedziesz do Zakopanego lub Mielna, do Lizbony, czy Hamburga. Zawsze
musisz czuć się dobrze, wygodnie i komfortowo. Musisz wspominać podróż, jako najlepszy element wycieczki.

 

Utrwalaniu pozytywnych doznań służy nie tylko wygodny tabor, jaki oferujemy, ale też postawa naszych kierowców, którzy prowadzą pewnie, spokojnie i bezpiecznie, zawsze służąc pomocą w każdej sytuacji, do czego są specjalnie przeszkoleni. Każdy może czuć się u nas bezpiecznie i niepowtarzalnie.

Rozwój

Nasza firma stale się rozwija, w celu stałej poprawy jakości świadczonych usług, a co za tym idzie, sprostaniu najbardziej wymagającym klientom. BUSS istnieje na rynku od ponad 20 lat, przez co wyprzedzamy konkurencję swoim doświadczeniem, oraz podejściem do klienta. Wielu lat rynkowego doświadczenia nie zmarnowaliśmy - przeciwnie stanowią one nasz kapitał, to czym różnimy się od konkurencji.
 

Lata obecności na polskich i europejskich rynkach poświęciliśmy na rozwój w zakresie podnoszenia komfortu usług, wiedząc, że jest to cecha kluczowa w doborze potencjalnego operatora przez partnerów biznesowych. Podpatrywaliśmy najlepszych europejskich przewoźników, by z czasem dołączyć do tego wypróbowanego grona, tak poziomem przewozów, jak i metodyką zarządzania.
 

W naszej działalności stosujemy wyśrubowane normy i zawsze szczegółowo kontrolujemy poziom świadczonych usług. Regularnie badamy jakość przewozów nie tylko stosując kwerendy zadowolenia, ale też za pomocą tzw. anonimowego klienta, który ocenia jakość przewozów na miejscu, w pojazdach.

Partnerzy

Firma BUSS planuje i spełnia oczekiwania oraz buduje wzajemną lojalność i uznanie wśród przedsiębiorstw oraz ludzi, którzy korzystają z naszych usług. Gwarantujemy uczciwość i zrealizowanie powierzonego nam zadania w taki sposób, aby klient nie tylko był zadowolony z usługi, ale regularnie do nas wracał i każdorazowo wyrażał zadowolenie.
 

Nie interesuje nas odfajkowanie zlecenia, ale stworzenie trwałych relacji z naszym partnerami, tak abyśmy przez lata wzajemnie służyli sobie najlepszą relacją.

Kierowcy
Dostetpnosc
Bezpieczenstwo
Komfort
Rozwoj
partnerzy
bottom of page