top of page

O nas

"Kuba Travel" jest firmą rodzinną, która od ponad 25 lat funkcjonuje na rynku Polskim, świadcząc usługi transportowe dla naszych klientów. Zawsze staramy się o to, by nasze autokary na wynaje były kojarzone z jakością orazdbałością o klienta, która jest dla nas jednym z ważniejszych punktów funkcjonowania firmy.Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

Dostępność

Komfort

Rozwój

Partnerzy

Kierowcy

Bezpieczeństwo

Kierowcy

Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, którzy bezpiecznie dowiozą Państwa w każde miejsce. Dobry kierowca to największa wartość każdej firmy transportowej, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Kandydaci na naszych pracowników przechodzą wyjątkowo
wymagający proces rekrutacyjny. Sprawdzamy nie tylko umiejętności praktyczne związane z prowadzeniem pojazdów, ale też badamy szczegółowo nastawienie do klienta, postawę prospołeczną i umiejętności radzenia sobie w trudnych psychologicznie przypadkach.

 

Chcemy, by nasze pojazdy prowadzili nie tylko drogowi profesjonaliści, ale też osoby radzące sobie ze stresem, umiejące działać pod presją, w sytuacjach trudnych, a nade wszystko miłe dla Klientów i pomocne w rozwiązywaniu ich problemów. Nasi kierowcy to swojego rodzaju stewardzi, dbający o samopoczucie i komfort
przewożonych osób, osoby badane wszechstronnie pod różnymi kątami.

Dostępność

Nasze autokary dostępne są przez 365 dni w roku – nie tylko w sezonie letnim, czy zimowym. Mottem naszej firmy jest bycie tam, gdzie znajdują się potrzeby naszych Klientów. Zlecenia przyjmujemy drogą mailową lub telefonicznie, o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy w stanie szybko reagować na niespodziewane, jednorazowe
zlecenia, warunkowane potrzebą chwili, jak również długofalowo planować potrzeby przewozowe o szerokim spektrum - czy będą to cykliczne odbiory i przemieszczenia grup osób, czy przejazdy zbliżone do rozkładowych. Przewieziemy zarówno całą podstawówkę na klasową wycieczkę, jak i zapewnimy codzienny odbiór dzieci VIP-a ze szkoły. Stworzymy kompleksową obsługę zarówno konferencji, jak i wesela, zarówno wycieczki po zabytkach Europy, jak i dowozu pracowników do pracy. Nie ma dla nas zadań niewykonalnych - zawsze chętnie porozmawiamy z kontrahentem i dostosujemy się do jego potrzeb.

Nasza firma posiada dodatkowe ubezpieczenie pasażerów na czas podróży. Nie musicie się Państwo martwić o załatwienie tego rodzaju spraw - macie je wliczone w cenę przewozów.

Bezpieczeństwo

Wszystkie pojazdy w Kuba Travel przechodzą regularne i wyśrubowane badania techniczne, po to by na bieżąco kontrolować stan pojazdów, co znacząco poprawia bezpieczeństwo podróży. Firma współpracuje z serwisami, które w razie konieczności naprawy priorytetowo traktują nasze pojazdy. Nie ma więc zagrożenia niewykonalnością zlecenia. Albo podstawimy pojazd zastępczy o takim samym komforcie, albo zdążymy na czas dokonać naprawy.
 

Stosujemy wyłącznie oryginalne części, które podwyższają żywotność systemów, a także zapewniają najwyższą jakość podróży i jej należyty komfort. Nigdy nie oszczędzamy na naszych Klientach, wychodząc z założenia, że Klient zadowolony zawsze do nas powróci.

Komfort

Komfort podróży to istota naszej działalności. Posiadamy tabor najwyższej jakości, zawsze sprawny i zawsze komfortowo wyposażony. Nigdy nie oszczędzamy na jakości podróży, wiedząc, że czas spędzony z nami w pojeździe najlepiej będzie świadczył o naszej pracy. Na nic zdadzą się przednie reklamy, jeśli Klient wyjdzie z
busa niezadowolony i wymęczony.

 

Dużo miejsca we wnętrzach, dzięki optymalnemu rozrzedzeniu siedzeń, przestrzenna zabudowa i dużo udogodnień, tworzą wrażenie komfortu wysokiej jakości i sprawiają, że nasze autokary to idealne pojazdy wycieczkowe. Nieważne, czy pojedziesz do Zakopanego lub Mielna, do Lizbony, czy Hamburga. Zawsze
musisz czuć się dobrze, wygodnie i komfortowo. Musisz wspominać podróż, jako najlepszy element wycieczki.

 

Utrwalaniu pozytywnych doznań służy nie tylko wygodny tabor, jaki oferujemy, ale też postawa naszych kierowców, którzy prowadzą pewnie, spokojnie i bezpiecznie, zawsze służąc pomocą w każdej sytuacji, do czego są specjalnie przeszkoleni. Każdy może czuć się u nas bezpiecznie i niepowtarzalnie.

Rozwój

Nasza firma stale się rozwija, w celu stałej poprawy jakości świadczonych usług, a co za tym idzie, sprostaniu najbardziej wymagającym klientom. Kuba Travel istnieje na rynku od ponad 25 lat, przez co wyprzedzamy konkurencję swoim doświadczeniem, oraz podejściem do klienta. Wielu lat rynkowego doświadczenia nie zmarnowaliśmy - przeciwnie stanowią one nasz kapitał, to czym różnimy się od konkurencji.
 

Lata obecności na polskich i europejskich rynkach poświęciliśmy na rozwój w zakresie podnoszenia komfortu usług, wiedząc, że jest to cecha kluczowa w doborze potencjalnego operatora przez partnerów biznesowych. Podpatrywaliśmy najlepszych europejskich przewoźników, by z czasem dołączyć do tego wypróbowanego grona, tak poziomem przewozów, jak i metodyką zarządzania.
 

W naszej działalności stosujemy wyśrubowane normy i zawsze szczegółowo kontrolujemy poziom świadczonych usług. Regularnie badamy jakość przewozów nie tylko stosując kwerendy zadowolenia, ale też za pomocą tzw. anonimowego klienta, który ocenia jakość przewozów na miejscu, w pojazdach.

Partnerzy

Firma Kuba Travel planuje i spełnia oczekiwania oraz buduje wzajemną lojalność i uznanie wśród przedsiębiorstw oraz ludzi, którzy korzystają z naszych usług. Gwarantujemy uczciwość i zrealizowanie powierzonego nam zadania w taki sposób, aby klient nie tylko był zadowolony z usługi, ale regularnie do nas wracał i każdorazowo wyrażał zadowolenie.
 

Nie interesuje nas odfajkowanie zlecenia, ale stworzenie trwałych relacji z naszym partnerami, tak abyśmy przez lata wzajemnie służyli sobie najlepszą relacją.

Kierowcy
Dostetpnosc
Bezpieczenstwo
Komfort
Rozwoj
partnerzy
bottom of page